Процедура митно експортно-імпортного оформлення
Митне оформлення всіх вантажів, які надійшли на територію України регулює законодавчий норматив – Митний кодекс України. Процедура митного оформлення є комплексним питанням і включає в себе наступні етапи:
+ заповнення документації;
+ оплата всіх необхідних зборів і мита;
+ декларування повного списку продукції;
+ процедура легалізації вантажу який ввозиться.
Важливим моментом у відповідальності митного брокера є правильний підбір митного режиму, в рамках якого проводиться перевезення товару. На сьогодні в Україні існує 14 митних режимів, кожен з яких має тонкощі і нюанси, які необхідно врахувати при розмитненні вантажу.

Розмитнюємо авто

1
Вибір автомобіля за кордоном та придбання
2
Надаємо рекомендації щодо покупки та здійснюємо її, попередньо узгодивши всі деталі у договорі в залежності від потреби клієнта
3
Наші митні брокери володіють усіма необхідними дозволами на здійснення брокерської діяльності! Стережіться шахраїв! Перевіряйте інформацію про компанію на сайті ДФС
4
Коли Ви придбали автомобіль усі документи в електронному форматі надсилаються брокеру для попередньої підготовки усіх необхідних документів для розмитнення
5
Сплата усіх необхідних платежів – внесення коштів на рахунок митниці
6
Митний брокер оформлює попередню митну декларацію. (Номер декларації повідомляється довіреній особі, котра здійснює перетин кордону транспортним засобом)
7
Приїзд авто на митний термінал, де безпосередньо відбувається розмитнення терміном до 5 днів згідно закону України. (В окремих випадках цей термін може сягати до 10 днів)
8
Передача оригіналів документів митному брокеру для оформлення основного бланку митної декларації
9
Проходження основного процесу митного контролю, оформлення основного бланку митної декларації. (Митна вартість залежить від автоматизованої системи управління ризиками та може корегуватись митницею!)
10
В межах 4-ох годин Ви стаєте власником розмитненого авто на території України та отримуєте оформлену митну декларацію. (Із дотриманням усіх митних вимог та формальностей)
ПЕРЕВАГИ КОМПАНІЇ СAPITAN AUTO
Гнучкий графік роботи терміналу: пн - пт: 09-00 до 20-00; сб: 10-00 до 16-00;
Швидке оформлення. Вантаж проходить митне оформлення впродовж декількох годин;
Повний комплекс послуг в одному місці;
Великий досвід роботи з різними видами товарів (в тому числі персональними автомобілями);
Кваліфікована допомога у підготовці товаросупровідних документів, яка допоможе мінімізувати ризики клієнта;
Співпраця з досвідченими митними брокерами нашої компанії гарантує Вам мінімізацію митних ризиків, проведення митно-брокерських послуг «під ключ» в короткі строки, якісну і професійну брокерську підтримку на всіх етапах зовнішньоекономічної діяльності.
Для отримання вартості митного очищення та замовлення послуги, будь ласка, зв'яжіться з нами зручним для Вас способом:
USD
USD
EUR
CAD
Бензин
Бензин
Дизель
2019
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004 і нижче
РЕЗУЛЬТАТ РОЗРАХУНКУ
Ціна (USD)
0 $
Ціна (CAD)
0 C$
Ціна (Євро)
0
Ціна (UAH)
0
курс (USD, $) = UAH
курс (CAD, C$) = UAH
курс (Євро, €) = UAH
* Розрахунок зроблений за новими тарифами (закон №8487 / 8488)
Розрахунок проводиться з урахуванням закону №8487, вартість транспортування по США може бути більше або менше в діапозоні 300 - 500 $, в залежності від місця стоянки авто. Вартість фрахту може бути більше для гарбарітних авто. Для електромобілів об'єм двигуна не враховується

ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ